دیروز اروپا جدایی آمریکا اقتصاد انگلیس

دیروز: اروپا جدایی آمریکا اقتصاد انگلیس کانادا اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ملاک تیم بستن من پرسپولیس است/ سپاهان را قلبا دوست دارم ، امیر قلعه نویی

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه ملاک تیم بستن او در کشور عزیزمان ایران و آسیا پرسپولیس و الهلال هست، به ذکر ناگفته‌ای از وقت مدیریت افشارزاده و رحیمی در

ملاک تیم بستن من پرسپولیس است/ سپاهان را قلبا دوست دارم ، امیر قلعه نویی

امیر قلعه نویی: ملاک تیم بستن من پرسپولیس است/ سپاهان را قلبا دوست دارم

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه ملاک تیم بستن او در کشور عزیزمان ایران و آسیا پرسپولیس و الهلال هست، به ذکر ناگفته ای از وقت مدیریت افشارزاده و رحیمی در استقلال و پرسپولیس پرداخت.

به گزارش مهر، امیر قلعه نویی راجع به لیگ هفدهم و نایب قهرمانی ذوب آهن در این فصل گفت: از عنوان تیمم رضایت دارم. دو بحث هست. از عملکرد تیم در نیم فصل اول راضی نبودیم چون لیاقت داشتیم بعضی از مسابقه های را ببریم در حالی که مساوی کردیم یا باختیم. بعد از آسیب شناسی به یکسری پرسشها رسیدیم. پرسشها تاکتیکی و معنوی و روانی که باعث شد حداقل ۱۰ امتیاز را از دست بدهیم.

وی افزود: در نیم فصل دوم تغییراتی ایجاد شد و ۳۶ امتیاز گرفتیم. این آمار خیلی خوبی هست. خط حمله و دفاع ما جزو عالی ترین ها بود. یک سئوال برایم می ماند. چطور تیمی در نیم فصل دوم که امتیاز گرفتن سخت تر می شود و دروازه ها کوچکتر می شود، امتیازات خوبی می گیرد ولی در نیم فصل اول که بازی ها راحت تر هست، راحت گل می خورد و راحت امتیاز از دست می دهد.

ملاک تیم بستن من پرسپولیس است/ سپاهان را قلبا دوست دارم ، امیر قلعه نویی

سرمربی ذوب آهن ادامه داد: سه بازیکن در تیم ما حضور داشتند که از نظر معنوی و روانی آماده بازی های نیم فصل اول نبودند. نمی گویم این کار عمدی بوده هست. آنها تمرکز کافی را نداشتند. باید ریشه یابی کنیم که چه کسانی روی ذهن این نفرات کار کردند که شرایط آرمانی را نداشتند. آنها بازیکنان و فرزند های بسیار خوبی هستند و در آینده زیاد از آنها خواهید شنید.

قلعه نویی در پاسخ به سئوالی مبنی بر شرط تمدید قرارداد جهت ذوب آهن و زیاد کردن بودجه این تیم و بحث رفتنش به تیم سپاهان تصریح کرد: هر لحظه براق و روشن صحبت کرده ام. ما با ذوب آهن نایب قهرمان لیگ برتر شده است ایم. اگر سال آینده نایب قهرمان شویم ارتقا نیافته ایم. اگر قرار است ارتقا یابیم، یکسال اینطور می شود. یکسال استقلال خوزستان با آن شرایط قهرمان می شود ولی آن متر و معیار نیست. ما نباید خودمان را گول بزنیم. باید برنامه داشته باشیم. برنامه ای که به عزیزان (در کلوب ذوب آهن) داده ام، جهت کلوب بوده هست. یک کلام از این برنامه جهت خودم نبوده هست. باید جوری واکنش‌ها کنیم سال بعد حداقل این جایگاه را حفظ و حتی به قهرمانی هم فکر کنیم. سال دیگر تراکتورسازی، سپاهان و حتی استقلال این شرایط را نخواهند داشت.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه ملاک تیم بستن او در کشور عزیزمان ایران و آسیا پرسپولیس و الهلال هست، به ذکر ناگفته‌ای از وقت مدیریت افشارزاده و رحیمی در

وی در ادامه با بیان اینکه در تیم بستن باید دو، سه عنوان را لحاظ کرد، یادآور شد: ملاک تیم بستن من جهت لیگ برتر این بود که باید پرسپولیس را در نظر بگیرم. اگر قرار است در آسیا هم بازی کنیم، باید الهلال را در نظر بگیریم. الان هم بحث من این هست. مسئولان ذوب آهن خودشان تصمیم گیرنده هستند که آیا می خواهند تیمشان این جایگاه را حفظ کند یا خیر بخصوص اینکه سال بعد بازی ها فشرده هست. هم نیم فصل اول هم نیم فصل دوم.

سرمربی ذوب آهن تاکید کرد: جهت برنامه ای که شرکت لیگ جهت فصل بعد داده هست، حداقل باید ۱۸ بازیکن در نیم فصل اول داشته باشید. اگر این بودجه را می خواهم به این خاطر است که بازی های فشرده می شود. پاییز هم زمین های فوتبال خراب می شود و مصدومیت ها زیاد؛ پروازها هم به تعویق می افتد. باید تمام این پرسشها را مدنظر داشت. من این برنامه را دادم تا ذوب هم جایگاهش را حفظ کند هم در آسیا با قدرت ظاهر شود.

قلعه نویی بدون آنکه مذاکره اش با سپاهان را تکذیب یا تایید کند، در این خصوص گفت: سپاهان را قلبا دوست دارم و از شرایط این فصلش ناراحتم. شاید عالی ترین سالهای فوتبال من و خانواده ام سالهایی بوده که در اصفهان بوده ایم. باید از منصور ابراهیم زاده تقدیر کرد که در این شرایط هدایت تیم را قبول کرد. نمی خواهم راجع به سپاهان صحبت کنم ولی این نیست که نتیجه الان سپاهان شاید نتیجه برنامه ریزی چند سال پیش بوده هست. جهت سپاهان آرزوی عالی ترین ها را می کنم. سپاهان تیم پرطرفدار و پرافتخاری هست. مدیرعامل آن یعنی تابش یکی از عالی ترین دفاع راست های کشور عزیزمان ایران بوده هست. حتما با بودن این عزیزان ان شاءالله سپاهان و حتی تراکتور سال آینده به جایگاه مهم خود می رسند. من تراکتور را هم واقعا خیلی دوست دارم.

ملاک تیم بستن من پرسپولیس است/ سپاهان را قلبا دوست دارم ، امیر قلعه نویی

وی راجع به تقابلش با استقلال در لیگ قهرمانان آسیا هم تاکید کرد: خوشحالم استقلال و پرسپولیس از نظر مالی شرایط خوبی پیدا کرده اند. تیم های پرطرفدار جزو سرمایه های جامعه هستند و جلوی بسیاری از آسیب های جامعه را می توان با یک تمرین استقلال و پرسپولیس گرفت.

سرمربی ذوب آهن یکباره به بازگویی موضوعی از وقت مدیریت افشارزاده و رحیمی در استقلال و پرسپولیس پرداخت و گفت: یادم است آقای افشارزاده آندو تیموریان و محمد قاضی را داد و رفت. البته آقای علیرضا رحیمی مدیرعامل وقت پرسپولیس موضوعی را را در این ارتباط برایم تعریف کرد. گویا آنها باید یک ماموریت هایی را انجام می دادند که رحیمی آنرا قبول نکرد. در آن فصل، ما تیم نفت مسجد سلیمان را شکست دادیم ولی افشارزاده نتوانست ۱۰۰ میلیون تومان جهت ما فراهم کند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه ملاک تیم بستن او در کشور عزیزمان ایران و آسیا پرسپولیس و الهلال هست، به ذکر ناگفته‌ای از وقت مدیریت افشارزاده و رحیمی در

قلعه نویی در آخر گفت: دوست نداشتم در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا به یک تیم ایرانی بخصوص استقلال بخوریم. ان شاءالله که ابتدا بازی قشنگی شود. ما هم وظیفه خودمان را انجام می دهیم.

واژه های کلیدی: سرمربی | سپاهان | برنامه | فوتبال | استقلال | پرسپولیس | تیم سپاهان | برنامه ریزی | سرمربی تیم ذوب آهن

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs